חברת AvnerTech מתמחה בייעוץ, תכנון והקמת תשתיות תקשורת לבתים פרטיים ועסקים. כחלק מתהליכי בניית מערכות מיגון מתקדמות כמו בית חכם, מערכות שמע ואינטרנט, תדרשו להתקין תשתיות תקשורת, על מנת שכל המערכות יחברו בצורה מושלמת ונסתרת מהעין.

שירותי הקמה ותכנון מערכות נעשים על ידי צוות מקצועי ומוסמך להתקנת התשתיות הדרושות. השירות ניתן כחלק מתכנון בתים חדשים, או לצורך שדרוג התשתיות הקיימות בבית עקב הוספת מערכות חדשות, כמו רשת אלחוטית, כבלים, אודיו וידאו, הוספת נקודות אינטרנט או טלפון ועוד.

מה אנו מעניקים במסגרת השירות?

  • ייעוץ אישי להתקנת תשתיות תקשורת – צוות החברה מעניק ייעוץ ראשוני בשטח להתקנת התשתיות, תוך הסתכלות על התמונה המלאה והמערכות הדרושות לחיבור.

  • תכנון התשתיות– בשלב הבא אנו מתכננים היטב את מיקום התשתיות, על מנת להגיע לרמת גימור אסתטית שלא תפגע בעיצוב החלל.

  • התקנת התשתיות בשטח – בשלב זה מתקיני החברה יבצעו את התקנת התשתיות בהתאם לתכנון הראשוני, תוך שמירה על עבודה מקצועית ונקייה.

  • אחריות מלאה על ההתקנה והמוצרים – בתום העבודה נבצע בדיקת תקינות, על מנת לוודא שהכל תקין. כחלק מהשירות, אנו מעניקים אחריות מלאה על עבודות ההתקנה והמערכות.

  • אפשרות לשדרוג ותוספות לתשתיות תקשורת הקיימות על פי דרישה.

מחפשים שירותי הקמת תשתיות תקשורת? הגעתם למקום הנכון. צוות AvnerTech מונה מתקינים מהשורה הראשונה המבצעים עבודה נקייה ואסתטית, תוך שמירה על מראה עיצובי מושלם.

לכל השירותים

מעוניין לשמוע יותר? לשיחת ייעוץ ללא עלות השאר פרטים!