חברת AvnerTech מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והתקנת מצלמות אבטחה לעסק או לבית, על ידי צוות מוסמך ובעל ניסיון רב בתחום. החברה עובדת עם קדמת הטכנולוגיה ועם המותגים המובילים והאיכותיים ביותר כדוגמת מותג Provision הנחשב למוערך בעולם.
מלבד זאת, כלל המצלמות עומדות בדרישות התקן הישראלי ומשרד התקשורת.

מצלמות הן חלק מרכזי ובסיסי לשמירה על מיגון הבית, אך רובם נעזרים בהן גם לצורך פיקוח על עובדים, מטפלים ואנשי שירות העובדים בביתם או בבית העסק. מטרת המצלמות לעקוב אחר הנעשה ולמנוע מעילות כספיות, חלילה מקרי התעללות מצד מטפלים ומקרים נוספים אחרים. זוהי הסיבה שאנו בחברת אבנרטק מתאימים לכל לקוח את המערכת על פי צרכיו, אופי ביתו/העסק והשימושים שלו.

התאמה אישית של הציוד והמערכת מאפשרת לכל לקוח ליהנות מפיצ'רים וטכנולוגיות המתאימים לצרכיו. כך למשל אם מדובר על התקנת מצלמות לפיקוח על מטפל, נתקין מצלמה התומכת בצפייה בנייד, כך יוכל הלקוח לעקוב בזמן אמת אחר המתרחש בביתו.

הכירו את תהליך העבודה שלנו

  • פגישת ייעוץ אישית שמטרתה לבחון את השטח וצורכי הלקוח, בכדי לבצע התאמה מושלמת לצרכיו.

  • תכנון – שלב התכנון מאפשר לנו לבחון את התשתיות הנדרשות להתקנה, על מנת להגיע לרמת התקנה אסתטית שאינה נראית לעין.

  • אספקת המצלמות – אנו מספקים ללקוח את המצלמות שהוזמנו, ומבצעים התקנה מקצועית ואסתטית בבית הלקוח או בעסק. ההתקנה נעשית על ידי מתקינים מקצועיים ומוסמכים.

  • הדרכה לשימוש ואחריות – בתום ההתקנה תקבלו הדרכה מלאה לתפעול המצלמות. מלבד זאת, כל לקוח יקבל אחריות מלאה של שנה על מצלמות האבטחה ועל ההתקנה.

מלבד מעטפת השירות הכוללת ייעוץ, תכנון, אספקה וביצוע, חברתנו מציעה גם שדרוג מערכות קיימות, ובכן אפשרות לקבל שירות בודד כמו רק תכנון המערכות או רק התקנה או אספקה.

לכל השירותים

מעוניין לשמוע יותר? לשיחת ייעוץ ללא עלות השאר פרטים!