מערכות האזעקה הן אחד האמצעים החיוניים לשמירה על הביטחון שלנו בבית או בעסק, מכיוון שהן מתריעות בזמן אמת אם מישהו חדר לפרטיות שלנו וניסה לבצע את זממו, ובכך למעשה מרחיקות אותו. הסיבה לביקוש הרב שממשיך לצבור תאוצה נעוצה בעובדה שכיום כמעט בכל 7 שניות נפרץ בית או עסק בישראל. משטרת ישראל אומנם משקיעה מאמצים למגר את התופעה, אך עדין עלינו להגן על ביתנו על ידי התקנת מערכות מיגון מתקדמות כמו אזעקה, מצלמה ואמצעים נוספים.

AvnerTech מתמחה בהתקנת מערכות אזעקה לבית או לעסק ומתקינה רק מערכות של המותגים הגדולים והאמינים בעולם, כדוגמת חברת Risco הנחשבת בטופ העולמי ומאפשרת שליטה מלאה על המערכת כולל אימות אזעקה בווידאו, חיבור לבית חכם דרך אפליקציה המבוססת ענן ועוד. צוות החברה מתאים לכל לקוח את המערכת המדויקת עבורו, על פי גודל הבית, דרישת חברת הביטוח או תקציב אישי. מטרתנו לאפשר לכל לקוח ליהנות ממערכות מתקדמות המקנות שקט נפשי, כמו גם ממערכות איכותיות העומדות בתקנים המחמירים של מכון התקנים ומשרד התקשורת.

הכירו את תהליך העבודה שלנו

  • פגישת ייעוץ אישית שמטרתה לבחון את השטח וצורכי הלקוח, בכדי לבצע התאמה מושלמת של מערכת האזעקה.

  • תכנון המערכת – שלב התכנון כולל את סידור התשתיות הנחוצות להתקנת המערכת, ומאפשר לנו להגיע לרמת עבודה גבוהה ואסתטית.

  • אספקת המערכת – אנו מספקים ללקוח את המערכות ומבצעים התקנה מקצועית על ידי צוות מתקינים בבית הלקוח או בעסק.

  • הדרכה לשימוש ואחריות – בתום ההתקנה תקבלו הדרכה מלאה לתפעול המערכת, כדי שתוכלו לתפעל אותה בנוחות רבה.

  • אחריות – כל לקוח יקבל אחריות מלאה לשנה על מערכות האזעקה ועל ההתקנה.

מלבד מעטפת השירות הכוללת ייעוץ, תכנון, אספקה וביצוע, חברתנו מציעה גם שדרוג למערכות קיימות, ובכן האפשרות לקבל שירות בודד כמו רק תכנון המערכות או רק התקנה או אספקה.

לכל השירותים

מעוניין לשמוע יותר? לשיחת ייעוץ ללא עלות השאר פרטים!