חשוב לנו להזניק אתכם לקדמת הטכנולוגיה ולאפשר לכם ליהנות מטכנולוגיה נינוחה המאפשרת שליטה מרחוק דרך הנייד על הנעשה בביתכם. אנו בחברת AvnerTech מתקינים מערכות בית חכם מקצועיות מתוצרת כחול לבן העומדות בתקן הישראלי של מכון התקנים ומשרד התקשורת.

פשטות היא חלק מהאג'נדה שלנו!

כדי לאפשר לכם ליהנות מפלאי הטכנולוגיה, אנו מתקינם מערכות מתקדמות בדגש על נוחות התפעול שלהן למשתמש. כל שקע או מפסק הוא בפני עצמו, וללא בקרים, כך ניתן לחבר כל אחד לאפליקציה כדי לשלוט עליו באופן מלא מרחוק. המערכות המותקנות בבית לקוחתנו שולטות בין היתר על מערכת הטלוויזיה בכבלים, על מערכות התאורה, מערכות השמע, מערכות הקולנוע הביתי וכמובן על מערכות האזעקה והמצלמות המותקנות.

במסגרת תכנון מערכות בית חכם, אנו מעניקים מעטפת שירות מלאה לכל לקוח, על מנת להפיק את המקסימום מהמערכות ולהתאים אותן על פי צרכיו, שימושיו והתקציב האישי. השירות כולל  ייעוץ לבחירת המערכת, תכנון התשתיות, אספקת המערכות והתקנתן בשטח על ידי צוות מתקינים מוסמך. צוות המתקינים בעלי הסמכה לביצוע עבודות חשמל בבית חכם, כך שתוכלו לקבל עבודה מקצועיית ברמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

היתרונות של בית חכם

חיסכון בעלויות – על ידי התקנת בית חכם, תוכלו לחסוך בזמן ובהוצאות החשמל. למעשה, ניתן לשלוט על מתגי החשמל וכך לחסוך כסף. כך למשל ניתן לשלוט על הדלקת הדוד בבית ועל האור הדולק.

ביטחון – בית חכם לא מיועד רק לשליטה קלה ונוחה על הבית, אלא גם לאפשר לנו ליהנות מביטחון מוגבר, מכיוון שמערכות המיגון כמו אזעקה ומצלמות הן חלק בלתי נפרד מבית חכם.

נוחות בלתי מתפשרת – המערכות שלנו ידידותיות מאוד לשימוש דרך הנייד, ולכן הן מתאימות לילדים, אנשים מבוגרים ובעלי מוגבלויות. כולם יוכלו לתפעל בקלות כל דבר מהנייד ואף לשנות הגדרות על פי הצורך.

לכל השירותים

מעוניין לשמוע יותר? לשיחת ייעוץ ללא עלות השאר פרטים!