ביתו של האדם הוא מבצרו.

בעולם טכנולוגי מתקדם המציע אפשרויות רבות ומגוונות למערכות אבטחה ושליטה בבית ובעסק, הדבר החשוב ביותר הוא התאמת המערכות לצרכיו הפרטיים של הלקוח במכלול היבטים. לדוגמה – פונקציונליות, עמידה בתקציב, אסתטיקה, נוחות שימוש והכי חשוב שבזמן אמת המערכת תשרת את המשתמש בנאמנות.

חברת AvnerTech הוקמה בשנת 2001 על ידי אבנר ג'ורג', בעל ניסיון עשיר בעבודות תקשורת מורכבות, בתכנון מערכות מתקדמות ובתים חכמים. העסק הוא משפחתי וחמים ומונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה כמו חשמלאים מוסמכים, מתקינים ואנשי שירות המלווים באהבה כל לקוח לעבר מטרותיו ולחלומותיו.

אבנרטק מובילה בתחום המתח הנמוך, ומספקת מענה ופתרון במגוון צורות, אפשרויות ותקציבים – ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. שלבי העבודה של הצוות מתחילים בבירור רצונות הלקוח, ממשיך בבחירת הטכנולוגיה והפתרון המתאים לו ביותר. כחלק מהתהליך, אנו מתכננים את המערכת ומבצעים התקנה מקצועית ואסתטית בבית הלקוח.

הניסיון הרב שלנו בתכנון וביצוע פרויקטים של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום, בית חכם ועוד, מאפשר לכל לקוח לקבל את האפשרות לבחור את המערכת הנכונה תוך יישום מדויק ומקצועי לשימוש נוח וידידותי וברגע האמת הכל יתפקד.

השירותים שלנו

אנו מזמינים אתכם ליהנות ממעטפת שירות מקצועית, מצוות אמין ומקצועי, אספקה מהירה ושירות הניתן מכל הלב והנשמה.

מעוניין לשמוע יותר? לשיחת ייעוץ ללא עלות השאר פרטים!